SZEREPOSZTÁS 2021 FEBRUÁR, MÁRCIUS

SZTÁRCSINÁLÓK
napi szereposztás
2021 február 
február 27. szombat, 15.00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Zsitva Réka
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Nagy Sarolta, Pethő Dorottya
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
 
február 27. szombat, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Zsitva Réka
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Nagy Sarolta, Pethő Dorottya
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
  
február 28. vasárnap, 15:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
 
 
 
február 28. vasárnap, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
készült: 2020. június11.

 

2021 március
 
 
március 20. szombat, 15.00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Nagy Sarolta
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
 
 
március 20. szombat, 19:30 óra
NÉRÓ: Károlyi Krisztián
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Pavletits Béla
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Nagy Sarolta
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
 
 
 
 
március 21. vasárnap, 19:30 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Zsitva Réka
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Nagy Sarolta
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold
készült: 2020.02.29. 15:42

 

ARCHÍVUM:)

SZTÁRCSINÁLÓK
napi szereposztás
  1. január, február
  1. január 31. péntek, 19:00 óra (előbemutató)
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA:  Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR:  Vadász Gábor
POPPEA:  Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL:Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS:  Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka,Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
 
  1. február 1. szombat, 19:00 óra (bemutató 1)
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA:  Sári Éva
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Illés Dániel
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónik,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Kovács Péter
 
 
  1. február 2. vasárnap, 19:00 óra (bemutató 2)
NÉRÓ:  Cseh Dávid Péter
SENECA:  Egyházi Géza
AGRIPPINA:  Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR:  Vadász Gábor
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA:  Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Kovács Péter
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, EőryMónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
  
  1. február 3. hétfő, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Illés Dániel
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka,Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Kovács Péter
  
 
  1. február 4. kedd, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA:  Egyházi Géza
AGRIPPINA:  Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stephanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Illés Dániel
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Kovács Péter
 
 
  1. február 5. szerda, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
  
 
  1. február 6. csütörtök, 19:00 óra
NÉRÓ:  Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA:  Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA:  Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS:  Illés Dániel
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
 
  1. február 7. péntek, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA:  Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS:  Illés Dániel
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András